Безплатна доставка за поръчки над 60лв. Доставка за 1 работен ден.

Boux Avenue Бразилиана Tatiana

Boux Avenue

  • 15.00 лв


Ежедневен комфорт и доза френско предизвикателство. 

Модел Бразилиана, изработен от 95% вискоза и 5% еластан. 

Кокетни с небрежно елешгантна дантела , сатенена панделка и метален печат на марката.